poniedziałek

770 oraz 100

Kochani!

Nawet nie wiem kiedy minął kolejny rok mojej obecności w blogosferze. Tak naprawdę pierwszy post napisałam 14 maja 2012, więc jest już miesiąc po urodzinach, ale co tam! Liczy się pamięć! Do tego, dziś przypada 770 dzień istnienia mojego bloga. Nigdy nie myślałam, że tak długo tutaj będę obecna. Zdarzały mi się w tym czasie dłuższe i krótsze przerwy, jednak bardzo polubiłam społeczność miłośników książek. Dzięki tym miesiącom poznałam wiele ciekawych blogów, osób. Kilka razy miałam przyjemność dostać książki do zrecenzowania, rozmawiałam z kilkoma autorami. Kiedyś nawet o tym nie śniłam. 

Zawsze ten blog traktowałam jako fajną rozrywkę, wiem że nie jest idealny, ale jest mój i to jest dla mnie najważniejsze.

Dziękuję wszystkim, którzy przez te dwa lata zaglądali do mnie, komentowali, wytykali błędy i dawali motywujące słowa. Dziękuję Wydawnictwu Czerwona Papuga, że mnie zauważyło i zaprosiło do współpracy. To dla mnie duży zaszczyt i powód do dumy.

Ten post jest wyjątkowy dla mnie jeszcze z jednego powodu - bowiem jest on setnym jaki pojawia się tutaj właśnie. Pięknie się złożyło :)

Dziękuję jeszcze raz!
molarnia 

http://czasdzieci.pl/ro_przepisy/id,24162d7.html
5 komentarzy:

  1. Żaden blog nie jest idealny. Ważne, że sprawia Ci radość! Życzę kolejnych, wielu lat z Nami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Radości z blogowania życzę ^-^

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję wytrwałości i mam nadzieję, że jeszcze długo będziesz wśród nas. ;)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.Bq8S7pdE.dpuf